ترسناکترین ویدیوهای ضبط شده از جن و روح (فصل 3 _ قسمت 1 )

– در سری جدید (فصل سوم) از مجموعه ترسناک ترین ویدیوهای واقعی ضبط شده از جن و روح در جهان که همچون قبل، با اجرای جذاب علی نیکفر تقدیم شما عزی..

ترسناکترین ویدیوهای ضبط شده از جن و روح (فصل 3 _ قسمت 1 )
ترسناکترین ویدیوهای ضبط شده از جن و روح (فصل 3 _ قسمت 1 ) - Secretfiles

در سری جدید (فصل سوم) از مجموعه ترسناک ترین ویدیوهای واقعی ضبط شده از جن و روح در جهان که همچون قبل، با اجرای جذاب علی نیکفر تقدیم شما عزیزان خواهد گردید، به سراغ وحشتناک ترین تصاویر و ویدیوهای جهان میرویم تا هم بترسیم و از این حس ترس، لذت ببریم و هم سرکی در جهان ماوراالطبیعه بکشیم تا شاید به تجربیاتمان در این حیطه افزوده گردد.امیدواریم که از این مجموعه بهره مند شده و لذت کافی نیز ببرید. (تمامی قسمتهای فصل اول و دوم را میتوانید بطور کامل، طی ویدیوهای قبل در همین صفحه مشاهده نمایید.)توجه:
این ویدیو دارای محدودیت سنی میباشد. لیکن منطقی و عقلانیست که فقط و فقط، به جای برشمردن سن و سال و همچنین ویژه قرار دادن عدد 18، موارد با اهمیت تری را برای این منظور، ملاک در نظر بگیرید. خواهشمندیم توجه داشته باشید که تنها، رسیدن به سن 18 سالگی یا عبور کردن از آن و نهایتا رشد فیزیکی، باعث شجاع شدن نمیشود. بلکه شیردلی و شجاعت، ثمره و ماحصل رشد فکری و مغزی خواهد بود. به عبارت دیگر، شجاعت، یگانه میوهء درخت تفکر استو با سپاس از جناب علی نیکفر نازنیناین ویدیو در استودیو نیکفر تهیه شده و از کانال پرونده های مرموز پخش میشود. آپلود این ویدیو در سایر کانالهای آپاراتی، غیرقانونی بوده و بدون اجازه، کپی شده و درواقع به سرقت رفته است!کپی کردن این ویدیو و سایر ویدیوهای کانال اکیدا ممنوع بوده و قابل پیگرد است، لیکن بازنشر نمودن آنها بلامانع می باشداین موضوع نیز در تمام پیام رسانهای کانال پرونده های مرموز در قالب پرونده ای مجزا قابل مشاهده استپرونده های مرموز در تلگرام.ایتا.بله.گپ.آیگپ و سروش با آدرس Secretfiles@ همراه با نقد،تحلیل و بررسی حوادث ماوراالطبیعه با ارایه اسناد و مدارک

ساختگی یا واقعی؟! بشما خواهیم گفت!

لذت واقعی ترس با پرونده های مرموز

نظر، تحلیل و ذهنیت خود را در خصوص این ویدیو،با ما و دوستانتان در بخش نظرات به اشتراک بگذارید

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: