ایده های خلاقانه ساخت کارت پستال

– ایده های خلاقانه ساخت کارت پستال این روش کاملا شگفت انگیز را برای ساخت کارت های خود به دست بسپارید: کارت پستال، کارت های اثر انگشت، کار..

ایده های خلاقانه ساخت کارت پستال
ایده های خلاقانه ساخت کارت پستال - Jetdroid

ایده های خلاقانه ساخت کارت پستالاین روش کاملا شگفت انگیز را برای ساخت کارت های خود به دست بسپارید: کارت پستال، کارت های اثر انگشت، کارت های ساخته شده از نخ، دکمه ها، نوار ویشی و غیره! تعطیلات در حال آمدن است و یکی از بهترین راه های ابراز احساسات این است که یک کارت تبریک ناز ایجاد کنید. از تخیل خود برای ایجاد کارت های شایان ستایش از قلب استفاده کنید! کارت های تبریک علاوه بر هدیه ای عالی هستند. علاوه بر این، شما می توانید کل مجموعه ای از کارت های خود را برای خانواده خود و ارسال یک پیام دوست داشتنی برای همه! ایده های کارت هایی که خیلی سریع به اشتراک می گذارند و همه لوازم به شما یک پنی می پردازند یا در حال حاضر آنها را به خانه می آورید. شما باید کاغذ رنگی، چسب، دکمه ها، روبان، بادام زمینی، چوب دارچین، نخ، دانه ها و زرق و برق داشته باشید. علاوه بر این، شما می توانید زمان سرگرم کننده ایجاد کارت با دوستان خود!

ما یک آموزش کامل در مورد چگونگی ایجاد کارت های پاپ آپ برای هر مناسبت به اشتراک می گذاریم. مکانیزم پاپ به راحتی قابل درک است و بسیار زیبا است. کارت های پاپ آپ شایان ستایش را با قلب هایی که دوست داشتنی هستند را بررسی کنید. به هر حال، این بهترین ایده برای روز ولنتاین است! علاوه بر این، ایده های زیادی در مورد چگونگی ایجاد کارت های پاپ آپ با یک پیام و عکس در داخل وجود دارد. دوستان شما با یک کارت کاملا شگفت زده خواهند شد

کیک کیک برش را برای تزیین یک کارت بریزید. یک کارت پستال کاهو! شمع تولد را اضافه کنید و از روند لذت ببرید!

آیا فیل را دوست دارید؟ یک بالون را بکشید تا آن را به یک قطعه کاغذ چسب بزنید و گوش ها و گوش ها را به آن اضافه کنید

ما مجموعه ای از ایده هایی در مورد چگونگی ساخت کارت های با موضوع کریسمس داریم: کارت های پاپ آپ با درخت کریسمس، کارت های کارتونی برف، و خیلی بیشتر!

یک مثلث را بکشید، یک تکه کاغذ بگیرید و سوراخ ها را با سوزن خود در دو طرف مثلث بکشید

نخ را از طریق سوراخ های سبز نخ بزنید و دانه های مختلف را اضافه کنیدکارت پستال رمانتیک

کارت تولدت مبارک

بالون فیل

درخت کریسمس اریگامی

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: