آموزش ساخت ماشین بستنی ساز پولی

– آموزش ساخت ماشین بستنی ساز پولی در این ویدیو شما را به چگونگی ساخت ماشین فروش اتوماتیک یخچال برای ورق های 1 دلار با موتور DC در منزل (دست..

آموزش ساخت ماشین بستنی ساز پولیدر این ویدیو شما را به چگونگی ساخت ماشین فروش اتوماتیک یخچال برای ورق های 1 دلار با موتور DC در منزل (دستگاه تأمین الکتریکی)

این دستگاه فروش کرم را با استفاده از کارتن با موتور DC ساخته شده . این دستگاه اسباب بازی یخچال و فریزر، بستنی برای بچه ها با سیستم عامل از 4 موتور DC قدرت کامل است، کلید عملیات آن ورق $ 1 است - به صورت اتوماتیک با 1 دلار در هر لیتری بستنی فروش می کندمن این دستگاه بستنی را دوست دارم، عالی است، ماشین وندینگ دستی در خانهشگفت انگیز! امیدوارم همه هم این را دوست داشته باشند! من می توانم مجلل Ice Cream Vending House را به پروژه مدرسه من تبدیل کنم و می خواهم این ایده را با تمام مشترکین و افراد در سراسر جهان به اشتراک بگذارمابزار:
کارتن، 4 موتور DC 9V، لوله پی وی سی، 4 بطری پلاستیکی، 3 ورق 1 دلار، 2 مخزن کوکا کولا، برخی از کرم های تازه موجود است، پنبه های بامبو، نی، تفنگ داغ چسب ... و پشتکار برای ساخت این تلوان ماشین آلات بستنی

___

با دیگران به اشتراک بگذارید:

امتیازدهی: